• 42 684 32 02
  • szkolenia@tromed.pl

SKUTECZNA KOMUNIKACJA W PRACY Z PACJENTEM I JEGO OTOCZENIEM
informacje

Program warsztatów obejmuje następujące zagadnienia:

  • Znajdź potrzeby pacjenta
  • Moc pytań otwartych w komunikacji z pacjentem. Aktywne słuchanie-poziomy aktywnego słuchania. Rozwój umiejętności aktywnego słuchania. Inteligencja emocjonalna. Emocje w kontakcie z pacjentem. Jak oddawać przestrzeń na emocje pacjenta? Jak zarządzać emocjami?

  • Odpowiedz na potrzeby pacjenta
  • Odzwierciedlanie w relacji z pacjentem. Typologia pacjenta wg C.G Junga. Rozpoznawanie komunikatów pacjenta i dopasowanie do typologii C.G Junga. Dopasowanie przekazu medycznego do typologii pacjenta.

  • Wzmocnij relację z pacjentem
  • Budowanie autorytetu w oczach pacjenta. Standardy obsługi pacjenta. Budowanie bezpiecznej dla pacjenta „przestrzeni” w gabinecie

  • Bądź asertywny w kontakcie z trudnym pacjentem
  • Czym jest asertywność? Narzędzia i techniki asertywności: Komunikat Ja, Procedura stawiania granic psychologicznych Dr Pameli Butler . Praca z ograniczającymi przekonaniami. Zamiana przekonań ograniczających na wspierające. Trening asertywności.

Warsztaty prowadzi Aneta Jurewicz - Właścicielka JUREWICZ COACHING PROJEKT, Mentor Coach ICF POLSKA, trener, coach ACC International Coach Federation, wykładowca, Członek komisji ds. Nauki International Coach Federation Polska. Certyfikowany Coach Zespołowy i Grupowy.
Prelegent na Ogólnopolskich Konferencjach branży szkoleniowej. Wykładowca i trener coachingu na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunkach: Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz Life Coaching. Trener Coachingu w Szkole Coachów Akademii SET. Prowadzi warsztaty w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET.

Coaching jest jej ogromną pasją, specjalizuje się w prowadzeniu coachingu wyższej i średniej kadry managerskiej oraz coachingu zespołów szczególnie w branży medycznej,farmaceutycznej i finansowej.
Dyrektor merytoryczny szkoleń medycznych YOUVENA. Twórca Akademii Przedsiębiorczości dla Lekarzy oraz Akademii Trenera dla Lekarzy.
Zarządza i projektuje procesy rozwojowe dla managerów, lekarzy, farmaceutów, przedstawicieli medycznych. Wolontariusz Fundacji Gajusz.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://anetajurewicz.pl.

Szkolenie skierowane do lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, managerów służby zdrowia oraz średniego personelu medycznego, pragnących pogłębić wiedzę z zakresu technik i sposobów komunikacji.

Koszt szkolenia - 390 zł, zawiera materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. 

Kontakt

TROMED - ZAOPATRZENIE MEDYCZNE
93-309 Łódź, ul. Grażyny 2/4

tel:   +48 (42) 684 32 02
email: szkolenia@tromed.pl

TROMED © 2017, All right reserved.
TROMED