• 42 684 32 02
  • szkolenia@tromed.pl

KALENDARZ SZKOLEŃ

Wybrane elementy zaopatrzenia ortopedycznego w praktyce

Warsztaty przeznaczone dla fizjoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych oraz osób pragnących wzbogacić swoje kompetencje zawodowe o praktyczną znajomość wykorzystania przedmiotów zaopatrzenia ortopedycznego. Warsztaty w formule 3-częściowej – każdy moduł w formie 4-godzinnych spotkań.Obsługa klienta w sklepie medycznym - jak zacząć i odnieść sukces ?

3-dniowe szkolenie przeznaczone jest dla pracowników sklepów medycznych, osób bezpośrednio związanych z obsługą klienta sklepu medycznego oraz planujących podjąć pracę w takiej placówce.
Omawiana jest typologia klienta, rozpoznawanie komunikatu pacjenta zgodnie z typologia wg. C.G.Junga, style komunikacji, identyfikacja i analiza potrzeb pacjenta w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne, wynikające ze stanu zdrowia oraz jego preferencji, standardy pro-klienckiego modelu obsługi klienta, mancherdaising w sklepie medycznym oraz regulacje prawne dotyczące sprzedaży wyrobów medycznych.Rehabilitacja Kardiologiczna w praktyce - moduł 1

Szkolenie skierowane do osób zajmujących się problematyką rehabilitacji kardiologicznej. Moduł 1 obejmuje zasady rehabilitacji kardiologicznej, metody diagnostyczne i terapeutyczne oraz rolę fizjoterapeuty w procesie rehabilitacji.Rehabilitacja Kardiologiczna w praktyce - moduł 2

Szkolenie skierowane do osób zajmujących się problematyką rehabilitacji kardiologicznej. Moduł 2 omawia zagadnienia Kompleksowej Rehabilitacji Kardiologicznej u chorych po ostrym zespole wieńcowym, po zabiegach kardiochirurgicznych, po wszczepieniach kardiostymulatora oraz u chorych z chorobami współistniejącymi.?

Trening diagnostyczno-rozwojowy personelu medycznego - WARSZTATY

Warsztat skierowany jest do kadry medycznej: fizjoterapeutów, pielęgniarek, lekarzy, managerów służby zdrowia oraz średniego personelu medycznego, pragnących pogłębić wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, wspieraniu swoich pacjentów w ustaleniu celów i sposobu ich realizacji.?

Podstawy myślenia wizualnego "RYSOWANKI U ANKI" - WARSZTATY

Warsztaty z podstaw myślenia wizualnego, wprowadzające do sketchnotingu - tworzenia informacji za pomocą notatek wizualnych. 

Kontakt

TROMED - ZAOPATRZENIE MEDYCZNE
93-309 Łódź, ul. Grażyny 2/4

tel:   +48 (42) 684 32 02
email: szkolenia@tromed.pl

TROMED © 2017, All right reserved.
TROMED